Hakkımızda

Doğumda, ölümde, gurbete gidişte veya dönüşte, düğünde dernekte, hastanın iyileşmesinde pişirilip dağıtılır eşe dosta.

Damakları tatlandıran bir lezzet olmaktan öte, aslında sosyolojik bir olgudur helva. Bir yiyecekten daha fazlasını ifade eder. Hayattır bazen, barış, mutluluk, bazen de ölüm.

Dünya üzerinde var olan her dilde tatlı kelimesi daima iyi şeyleri, mutluluğu çağrıştırır. Bir zamanlar saray mutfağının vazgeçilmezleri olan helva, şimdilerde değişen tüketici alışkanlıkları nedeniyle unutulmaya yüz tutan geleneksel tatlarımız arasında yerini almıştır.

Helvani olarak bu unutulmaya yüz tutulan bu geleneksel lezzetimizi, bakır kazanlarda tereyağı süt, bal, tahin ve tarçın ile kısık ateşte sabırla kavurarak, üstüne pancar şekerinden elde ettiğimiz şerbetini vererek bu şifa kaynağını, lezzetini ve doğallığını bozmadan, sıcacık irmik helvası ile dondurmanın muhteşem birlikteliğini aynı kapta siz değerli helva severlerin beğenisine sunuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek GİMDES Helal Sertifikalı Dondurmalı İrmik Helvası firması olan ve gıda imalatının çok ciddi bir sorumluluk olduğunun bilincinde olan firmamız, hijyenik bir ortamda imalatını gerçekleştirmektedir. Üretimin her kısmını titizlik ile yürüten Helvani, yakında tüm halkımızın takdirine sunulmak için hazırlıklarına devam etmektedir.

Vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, sağlıklı ve helal ürünlerimizi müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve tüketilebilir, güvenilir ürünleri üretiriz.

Kalite yönetim sistemimizin GİMDES standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

• Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

• İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,

• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,

• Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

ORGANİK
sıcak sunum
kaliteli
el yapımı
şube ağı
sağlıklı

Misyonumuz

Helvani’ nin misyonu uygun fiyatlı ve lezzeti ile insanlarımıza bu unutulmaya yüz tutan tatlımızı unutturmamak ve sağlıklı ve helal lezzetimizi yedirmektir. İş sahibi olmak isteyenler için çok uygun fiyatlara iş olanağı sağlamaktır. Değişiminden sonra daha ilk senesini doldurmadan çok sayıda satış noktalarına ulaşmıştır.

Vizyonumuz

Son zamanlarda ülke genelinde çok revaçta olan bu geleneksel tadımızın, Helvani altında tüm Türkiye’ye hatta Dünya’ya yayılmasını, uygun fiyatlarla çok iyi kazançlar sağlamanızı hedeflemekteyiz.

İçine sevgimizi katıyoruz

DONDURMALI SICAK İRMİK HELVASI

TARİHTEN GELEN LEZZET SICAK VE SOĞUĞUN AŞKI

Doğal Ürünler

Seçilmiş Fıstıklar

Kaliteli karışımlar

Organik Tahin

Doğal kaynak

Organik Süt

doğal besin

Organik Bal

Her Gün Taze ve Sağlıklı
Yılların Deneyimini Katıyoruz
Her Detaya Dikkat Ediyoruz
Özenle Seçilmiş Malzemeler
Her Zaman Taze Ürünler
Organik Kaynağından Ürünler
Türkiye Geneli Şubeler
Mutluluğun tadı

Sosyal Medya Hesaplarımız

Adresimiz

QR Kod Harita

Namık Kemal Mah. Hatboyu Cad. Çiğdemlik sokak. No:36 34762 İstanbul/Ümraniye

Harita Uygulaması

İletişim Formu

=